Graham & Brown | Kids Home

Materiał: winyl na flizelinie
Wzór: Kids Home
Producent: Graham & Brown

Wybór motywu fototapety do przedszkola to trudna sprawa. Oprócz samego zabezpieczenia wydruku i tych wszystkich niuansów technicznych, ważna jest ponadczasowość i uniwersalność grafiki. Wybór nie jest prosty. Można sięgnąć po popularne postać z bajek. Można zatrudnić grafika, który stworzy coś dedykowanego placówce. Można też wybrać dowolny motyw z katalogów oferowanych przez rozmaitych producentów.

Co i dlaczego wybrał nasz klient?

Decydując się na wzór fototapety do przedszkola, trzeba brać pod uwagę, że jest to miejsce, gdzie każdego roku pojawiać się będą kolejne roczniki przedszkolaków. Będą lubić inne bajki, będą sympatyzować z innymi bohaterami. Wielu z nich nie zainteresują kultowe postacie, na których wychowali się ich rodzice czy dziadkowie. Dlatego im większa uniwersalność motywu, tym bezpieczniej i wygodniej, bo wybrany wzór nie straci szybko na aktualności. Doświadczenie podpowiada nam, że najlepszy wybór to motywy graficzne i geometryczne, które po zamontowaniu na ścianie „zrobią” przestrzeń, ale nie wymuszą szybkiej wymiany fototapety.

WAŻNE: Wybierając kolorystykę, warto pamiętać o tych wszystkich aspektach psychologicznych kolorów, które pobudzają czy wyciszają.

Montaż fototapety w przedszkolu.

___
Szukasz inspiracji dla swojej placówki? Masz gotowy wzór i chcesz go wydrukować?
Napisz do nas! biuro@media-fix.pl

Media-Fix